Jest kilka działań, jakie możesz poczynić w celu odzyskania byłej dziewczyny.

W bardzo wielu przypadkach, po zerwaniu, mogą zaistnieć dylematy: Czy prawidłowo zrobiliśmy, a może to była ta jedyna? W końcu nie było nam razem aż tak źle. Co w takim razie dalej? Jakodzyskać miłość?

Autor: jak odzyskać byłą dziewczynę

Na pewno nie działa magiczne zdanie, jakie sprawi, iż nasza była partnerka kolejny raz wpadnie nam w ramiona. Niemniej jednak, jest parę działań, jakie możesz podjąć w celu odzyskania swojej dziewczyny. Na samym początku trzeba odpowiedzieć szczerze na ważne pytanie, z jakiego powodu moja dziewczyna mnie rzuciła? Może powodem stała się utrata zainteresowania Twoja osobą, albo odeszła do innego, chciała byście zostali dobrymi przyjaciółmi, czy chciała małej przerwy w waszym związku. A teraz odpowiedz szczerze na to pytanie: Czy umiesz naprawić to co było złe w waszej wzajemnej relacji czy też wyeliminować przyczynę rozstania? Jeśli twoja odpowiedz brzmi twierdząco – fantastycznie! Jesteś na dobrej drodze do odzyskania swojej byłej partnerki. Od razu po zerwaniu trzeba dać sobie nieco wytchnienia i nie próbować kontaktować się ze swoją byłą. A na pewno nie można myśleć cały czas o tym w jaki sposób odzyskać byłą dziewczynę.

To najlepszy czas by zadbać o siebie. Możesz, a poniekąd powinieneś w tym czasie pracować nad samym sobą, by móc za jakiś czas ukazać się jej jako całkiem nowy człowiek. To także odpowiedni czas na poprawienie relacji z przyjaciółmi, szukanie nowej pasji, co się z tym łączy dążenie do zdolności bycia sam na sam. Ile czasu potrzebujesz bez kontaktu? Jest to sprawa indywidualna i tutaj już nie ma tzw. złotego środka. W tym czasie możesz zacząć wysyłać jej subtelne sygnały, iż Twoje życie uległo zmianie i to na dobre. Doskonale mogą do tego posłużyć wszelkie media społecznościowe z których oboje korzystacie. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż stosując ten sposób obudzisz jej ciekawość i ukażesz się znowu w jej oczach jako bardzo interesująca osoba. W tym etapie może na nowo zaczniecie się spotykać. Natomiast stąd już tylko krok do odzyskania waszego związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *