Montaż urządzeń klimatyzacyjnych

Dzień w dzień gorące powietrze w Twoim domu i suche powietrze poza mieszkaniem jest zanieczyszczone CO₂ i innymi, różnymi zanieczyszczeniami. Z ogromną dumą oferujemy specjalistyczną instalację klimatyzacji w Waszym mieszkaniu, która zapewni Ci wygodę poprzez całe lato!

aklim.pl zapewniamy fachowo zainstalowaną klimatyzację na obszarze całej Polski. Jesteśmy szalenie dumni z tego, że przez non stop gwarantujemy naszym klientom najlepszą obsługę i wsparcie.

Prócz montażu urządzeń klimatyzacyjnych, w naszej ofercie usług znajdziecie także montaż pompy energii cieplnej.

Instalacja pompy ciepła w budynku nie jest jakoś bardzo trudną procedurą. Może być wykonana przez doświadczonego instalatora w czasie paru godzin. Z reguły wystarczy umieścić taką pompę na zewnętrznej ścianie obiektu i połączyć ją okablowaniem. Z boku pojedynczego pomieszczenia powinno znajdować się gniazdko elektryczne z bezpiecznikiem. Przy takim połączeniu mamy możliwość zamontowania właśnie takiej pompy.

Jeżeli zastanawiasz się nad podłączeniem klimatyzacji w swoim domu zapraszamy na stronę internetową aklim.pl, na której znajdziesz sporo cennych informacji dotyczących tego typu urządzeń.