Park trampolin Dzierżoniowa dla dzieci

Jump4u to park trampolin znajdujący się w Dzierżoniowie. Prowadzony przez nas park otwarty jest przez cały rok i jest bardzo polecany rodzinom z dziećmi w wieku od trzech do dwunastu lat. Jest to także dobra propozycja spędzenia czasu wolnego dla osób kochających sport, a zwłaszcza dla akrobatów.

Ponad 1000 m2 powierzchni parku trampolin w którym oferujemy różnorodny sprzęt trampolinowy dla dorosłych i dzieci. W naszym parku znajduje się strefa akrobatyczna, boiska do koszykówki, basen z gąbkami, ścieżka akrobatyczna oraz stoły na urodziny.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na atrakcje w Dzierżoniowie dla dzieci, oryginalne lekcje WF! Jeśli chciałbyś się dobrze bawić z przyjaciółmi, to przyjdź do parku trampolin. Nasze trampoliny to świetny sposób na imprezę i ćwiczenia równocześnie. Przyjdź do parku i przekonaj się, jak łatwo można się bawić i jednocześnie zadbać o swoją kondycję!

Twoje dzieci mogą bezpiecznie skakać a także znakomicie się bawić. Nasz park doskonale nadaje się do zorganizowania urodzin a także innych imprez. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia parku oraz przyłączenia się do zabawy!