Proces leczenia przy wykorzystaniu aparatów stałych jest kosztowny i długi.

Aparaty ortodontyczne stosuje się w celu osiągnięcia poprawnego zgryzu. Zadbane uzębienie to nie tylko i wyłącznie piękny uśmiech, jest to nasza wizytówka. Aparaty pozwolą wyprostować zęby, leczą wady zgryzu oraz nierzadko potrafią wyleczyć kompleksy, z którymi się zmagamy.

Aparaty stałe Katowice są stosowane w ortodoncji by korygować wszelkie wady zgryzu. Aparaty stałe ortodontyczne są na zębach pacjenta przez cały czas trwania leczenia. Zamki w aparatach zrobione są z metalu, zaś ludzie, dla których sprawa estetyki jest ważną rzeczą mogą poprosić o założenie droższych zamków kosmetycznych. Zamki kosmetyczne zrobione są z porcelany lub z kryształu. Te zamki są mniej widoczne oraz bardziej zbliżone do odcienia zębów. Proces leczenia przy wykorzystaniu ortodontycznych aparatów stałych jest stosunkowo długi i kosztowny, ale gwarantuje niesamowity efekt upragnionego uśmiechu.

Dziedzina ortodoncji stara się wychodzić na przeciwko wymaganiom pacjentów i oferuje Invisalign. To nowe, inne rozwiązanie, które to pozwala ortodontom korygować wady zgryzu a ponadto nie rzuca się w oczy. Invisalign to innowacyjny sposób korygowania wad zgryzu, w którego skład wchodzą przezroczyste aparaty nakładkowe (alignery), jakie, które to wykonane są z niesamowitego, termokurczliwego tworzywa. Dzięki swoim cechom, te aparaty pozostają całkowicie niewidoczne. Nikt nie będzie wiedział, iż pacjent ma je na zębach. Aparaty Invisalign w przeciwieństwie do aparatów stałych zapewniają bardzo dużo wygód i możliwości. Wielkie znaczenie ma także to, że ułatwiają pielęgnowanie higieny jamy ustnej, przez skuteczne zapobieganie powstawaniu paradontozy a także próchnicy. Aparaty Invisalign to typ leczenia, który można stosować zarówno w przypadku skomplikowanych i dużych wad zgryzu, jak i w przypadku tych delikatnych i drobnych korekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *