Przyjedź na wakacje do pięknego Władysławowa!

Nawet jeżeli w te wakacje nie uda wam się pojechać do Chorwacji czy Hiszpanii, wakacje nad polskim morzem także mogą być genialne. Dość znaczna liczba niewielkich oraz tych trochę większych wakacyjnych miejscowości zachwyci dosłownie najmocniej wymagających. Serdecznie zapraszamy Państwa dziś do pięknego miasta leżącego nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Kuszące atrakcje Władysławowa
Jeśli kochacie przejażdżki rowerowe, z całą pewnością będziecie mogli skorzystać z ścieżki rowerowej Władysławowo-Hel. Nie możecie zapomnieć o wizycie w rezerwacie Słone Łąki i w Dolinie Chłapowskiej! Osoby lubiące odpoczywać na plaży podczas drogi na piaski w Cetniewie bez wątpienia sfotografują się przy Alei Gwiazd Sportu oraz… pięknej Koronie Himalajów! Jeśli spotka was pogoda deszczowa, będziecie mogli zabrać swoje dzieci do Muzeum Motyli albo na interesującą wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. W tym samym budynku mieści się też wieża widokowa, niemniej jednak jeżeli dzieci będą marudzić, że bolą ich nogi, da się wjechać na górę windą. W słoneczne dni dzieci prócz pięknej plaży (która ciągnie się 23 km) bez wątpienia będą chciały odwiedzić Lunapark Sowiński, Ocean Park, Tarzan Park  a oprócz tego domek stojący do góry nogami. Obowiązkowo zobaczcie z nimi Port Morski! Być może skusicie się na rejs statkiem o swojskiej nazwie “Kaczątko”? Miłośnicy historii, podróżujący do pięknego miasteczka jakim jest Władysławowo, z pewnością odnajdą się w Hallerówce i Adiutantówce, a jeśli wybiorą się odrobinę dalej, do Sławutowa, zwiedzą osadę średniowieczną. W pobliskim Swarzewie istnieje możliwość przejść poprzez Labirynt Kukurydzy, a w sąsiednim Rozewiu wspiąć się na latarnię morską.

Noclegi we Władysławowie
Niemało ciekawych atrakcji jak na jeden dzień? Oczywiście warto tutaj pozostać nieco dłużej. Jeżeli chodzi o ofertę noclegi Władysławowo ma bardzo ciekawą propozycję. Przepiękne pensjonaty, apartamenty, domki, kwatery prywatne, ośrodki wypoczynkowe, a ceny na każdą kieszeń. Umiejscowione w pobliżu plaży lub co prawda dalej, ale z opcją dowozu, mające place zabaw dla maluchów, trampoliny, prywatne kuchnie, piękne meble – tutejsza baza noclegowa daje szansę błogiego wypoczynku po całorocznej pracy (a także epidemii koronawirusa). Fani prostoty wynajdą tu drewniane domki holenderskie oraz piękne domki w stylu skandynawskim, a nawet 4 duże pola campingowe. Apartamenty o najwyższym standardzie skuszą uczestników spotkań biznesowych. Przecież noclegi Władysławowo oferuje nie tylko w czasie wakacji, ale przez cały rok. Zabookój nocleg już teraz!

Przyjedź na wakacje do Władka!
Dzięki wspaniałej sieci komunikacyjnej urlop we Władysławowie jest jeszcze bardziej interesujący. Zdołacie tu szybko dojechać z każdego miejsca Polski. Nawet jeżeli popsuje się Wam pojazd, będziecie mogli odwieź go do mechanika, a następnie, używając SKM, szybko być w Jastrzębiej Górze czy na Helu lub pojechać w eskapadę do Sopotu, Gdańska czy Gdyni. Zresztą samo miasteczko, chociaż jest duże, też możesz zwiedzić na nogach. Jeżeli więc zastanawiasz się, gdzie spędzić wakacje, przyjedź do pięknego Władysławowa – obiecujemy, że nie będziesz się nudzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *