Uczelnie publiczne i niepubliczne – ranking popularności.

Jestem w szkole średniej na profilu dziennikarstwo i polityka, aktualnie za niewiele tygodni mam zdawać maturę i właśnie rozpoczyna się mój najistotniejszy jak do tej chwili kłopot życiowy.
Piszę, iż kłopot bo nie posiadam zielonego pojęcia, jaką zamierzam wybrać uczelnię po oddanej maturze. Jasno powiem, iż nie rozumiem dlaczego wybrałam uczelnię średnią z owym profilem, kiedy polityka mnie całkiem mnie nie interesuje. Nie potrzebuję palnąć takiego identycznego nietaktu drugi raz, zwłaszcza, iż po zakończonych studiach zamierzałam pracować w zawodzie zatem tak istotne stanowi dla mnie podjęcie słusznej decyzji.
Posiadam bardzo dużo zainteresowań lubię ruch, ładnie maluję, fascynuje mnie sztuka, kompozycja, jako także psychologia. Nie wiem w jakim celu pójść oraz na co przeznaczyć sto procent swojej uwagi.
Zdecydowałam poprosić o pomoc moją matkę, jaka pracuję w szkole jako profesorka języka polskiego, dlatego ma wolno stwierdzić najświeższe wiadomości na temat uczelni oraz profili.
Rodzicielka mi podpowiedziała, abym wstąpiła na stronę internetową: Uczelnie ranking, i abym na starcie zapoznała się które akademie są najbardziej uznawane ponieważ jako toż moja mam mówi „Jeśli są wysoce popularne to znaczy, iż są najsolidniejsze”. Później po wyborze dziesięciu, miałam obowiązek się zapoznać z profilami na konkretnej szkole. Tak również zrobiłam, tylko, że dobrałam pięć szkół i w każdej moją uwagę skupiły po dwa profile. Z moim wyborem udałam się do matki, razem poczęłyśmy analizować za i przeciw każdego profilu. Po kolejnych godzinach przesiadywania udało się nam wybrać akademię na którą zdecydowałam składać dokumenty, kiedy tak widzę z perspektywy momentu to sobie nie wyobrażam, iż potrafiłabym wyszukać cokolwiek innego aniżeli AWF.

Autor: Uczelnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *