W dodatku podróżując po Londynie, na 100% nie wolno pominąć Emirates Air Line.

Gdy jedziemy w jakąś podróż, zwykle chcemy odwiedzić miejsca każdemu bardzo dobrze znane czy to z programów telewizyjnych, z publikacji, jak i dodatkowo z prasy. Na przykład, podczas gdy przygotowujemy trasę zwiedzania Wielkiej Brytanii, na samym początku myślimy o takowych zabytkach jak wieżyczka zegarowa Big Ben, pałac Buckingham gdzie swoje rządy sprawuje królowa Elżbieta, sławny most Tower Bridge, lub muzeum figur woskowych Madame Tussaud.

Mało kto natomiast usiłuje znaleźć mniej atrakcyjne atrakcje Londynu, poprzez które zwiedzanie tegoż miasteczka będzie niezwykle nietypowe, a może i nawet uda nam się odkryć niesamowite zakamarki, jakie będziemy mogli zarekomendować innym osobom, którzy wybierają się w podróż do brytyjskiej aglomeracji. Jeśli rozchodzi się o Londyn nieco mniej popularne miejsca, to niewątpliwie jest to punkt widokowy Sky Garden, z jakiego można podziwiać imponującą panoramę miasteczka. Oprócz tego spacerując po Londynie, na pewno nie można pominąć Emirates Air Line. Jest to oponent dla sławnej kolejki London Eye, z jakiej możemy obserwować miasteczko, a wstęp tam jest znacznie tańszy i co najważniejsze, nie ma tam takich kolejek.

Następnym, z mniej znanych londyńskich miejsc, jest Richmond Park. To przepiękny park, gdzie poza potężną ilością zieleni będziemy mogli natrafić na jelenie, jakie zamieszkują ten teren. Trzeba pamiętać o tym, iż udając się do jakiegoś miejsca, należy dokładnie prześledzić miejsca, które się w tamtym miejscu mieszczą, dlatego że często zdarza się, że robią one zdecydowanie większe wrażenie niż te najsławniejsze, które są dla nas najważniejsze do zobaczenia.

Zobacz więcej: londyn mało znane miejsca