Wewnętrzne żaluzje są najnowszą metodą zabezpieczania wnętrza mieszkań.

By zabezpieczyć mieszkanie nie potrzeba wiele, przy tym trzeba spełnić wszelkie wymagania a także zachować oryginalny design, a także osłonę przed słońcem. Wszystko jest w naszych czasach dostępne na wyciągnięcie ręki, zachowując nasz szczególny styl wnętrza. Dobrze jest wybrać żaluzje drewniane, ponieważ to dzięki nim mamy pewność, iż nasze okna są zabezpieczone, a wystrój od wewnętrznej strony zachowany a także dopasowany także do tynku domu a oprócz tego budynku mieszkalnego od strony zewnętrznej.

Żaluzje wewnętrzne są najnowszym rodzajem zabezpieczenia wnętrza naszych domów i mieszkań przed okiem ciekawskich a także słońcem. Powinniśmy również zastanowić się nad wewnętrznymi żaluzjami, jakie też są drewniane. Zrobione z naturalnych tworzyw, tj włókien drewna dęby oraz lipy. Rozmiary lamelek projektowane na wymiar okna, standardowe wynoszą 50 mm. W chwili obecnej dostępny jest najnowocześniejszy system odpowiadający za stabilizację żaluzji, tak zwany PerfectFix, jaki można opcjonalnie dodać do wybranych żaluzji. Teraz rolety drewniane są tak sterowane żeby były zabezpieczone przed dziećmi z ang. Child Safety, przez to mamy pewność, że jest możliwość ustawić je modalnie, nie martwiąc się, że maluchy dostaną się do mechanizmu.

 

Istnieją indywidualne sposoby sterowania żaluzjami. Aktualnie dostępne są trzy warianty zamocowania żaluzji: we wnęce, na ścianę albo na skrzydle okna. Taśma produktu dostępna w przeróżnych odcieniach. Do tego dekoracyjna, dostępna w wielu różnych wariantach rozmiarowych oraz barwy drewniana blenda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *