Wstrzyknięcie jadu kiełbasianego w nasze mięśnie nie wywołuje skutków ubocznych.

Botoks znany inaczej jako toksyna botulinowa jest jedną z częstokroć wykorzystywanych substancji w dzisiejszej medycynie kosmetycznej. Równocześnie, z powodu niezrozumienia sposobu, w jaki działa toksyna wśród wielu ludzi wzbudza kontrowersje. Czym tak naprawdę jest toksyna botulinowa? W świadomości znacznej ilości osób blizny Lublin jest zabiegiem kosmetycznym, którego celem jest zlikwidowanie zmarszczek na twarzy. Usunięcie zmarszczek rzekomo odbywa się przez wstrzyknięcie toksyny botulinowej, która to „wypełnia” występujące na twarzy zmarszczki.

Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna! Jaki naprawdę ma przebieg ten popularny zabieg? Botox naprawdę polega na zaaplikowaniu toksyny w okolice zmarszczek, jednakże nie w celu ich uzupełnienia, a wyłącznie w celu unieruchomienia mięśni odpowiedzialnych za powstawanie tych zmarszczek! Inaczej mówiąc, toksyna botulinowa odpowiada za unieruchomienie mięśni, dzięki czemu organizm może uruchomić naturalny proces regeneracji, , który skutkuje wygładzeniem zmarszczek na twarzy. Zabieg- konsekwencje omawiana toksyna botulinowa znana też pod nazwą jadu kiełbasianego to wyjątkowo silna trucizna, jaka jeżeli dostanie się do ukł. pokarmowego może wywołać silne zatrucie. Równocześnie wstrzyknięcie jadu kiełbasianego w nasze mięśnie nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Osoba , której zaaplikowano toksynę w mięśnie, nie tylko nie musi martwić się potencjalnym zatruciem, lecz również bliznami powstałymi w wyniku zabiegu. Ewentualne blizny mające być wynikiem tego zabiegu to jedynie bajka! Botox powoduje jedynie zaczerwienienie, które po pewnym czasie znika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *