Znajomość języków obcych jest ważniejsza niżeli dawniej.

W naszych czasach granice są cały czas otwarte, natomiast znajomość języków innych narodowości jest ważniejsza niżeli wcześniej. Zagraniczne koncerny, wielkie korporacje szukają profesjonalistów , którzy są biegli w znajomości języków obcych, zaś Ci którzy potrafią się nimi posługiwać mogą liczyć na dużo bardziej atrakcyjne warunki umowy. Chęci nie wystarczą, dlatego j. angielski Zielona góra – rozpocznij naukę już dziś.

 

Nie ma co szukać wymówek, lecz powinno się wygospodarować choć trochę czasu żeby zacząć własną przygodę z angielski Zielona Góra bez zbędnego zwlekania. Im wcześniej rozpoczniesz naukę tym twój progres będzie większy. Naukę języków obcych najlepiej zacząć w młodym wieku, lecz o ile nie masz obaw i chcesz doskonalić swój warsztat lingwistyczny i monitorować dość szybki postęp to zapisz się już dziś bez względu na swój wiek. Oferujemy małe grupy, bardzo indywidualne podejście, najnowsze techniki przekazywania wiedzy, atrakcyjne zajęcia z lektorami mającymi wieloletnie doświadczenie, a co najważniejsze za najlepszą opłatą w mieście Zielona Góra. Nasza szkoła angielski Zielona Góra posiada solidne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.

 

W naszej ofercie mamy nie tylko i wyłącznie zajęcia grupowe, lecz też indywidualne przygotowanie do międzynarodowych egzaminów (m.in. CAE, CPE, FCE) czy egzaminów krajowych (między innymi matura). Będąc naszym członkiem możesz liczyć na monitoring własnego progresu i dokładną analizę pod kątem kwalifikacji językowych, którym powinieneś poświęcić największą uwagę. Ogromy plus nauki w naszej szkole angielski Zielona Góra to szansa na naukę nie tylko i wyłącznie od najlepszych w lektorów w mieście Zielona Góra, lecz też od native speakerów, którzy znacznie lepiej pomogą Ci wczuć się w język i dać dostęp do niesamowitego rodzimego flow. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu wiemy, iż nauczanie w ten właśnie sposób daje najbardziej wymierne efekty i powoduje, iż umiejętności przychodzą szybciej. Nie prowadzimy schematycznych oraz nudnych zajęć, podczas których wyłącznym źródłem informacji jest książka.

 

Chcemy ażeby każdego roku prowadzona przez nas szkoła była jak najbardziej dopasowana do potrzeb słuchaczy a także wykorzystywała nowoczesne metody ułatwiające szybkie przyswajanie informacji. Zapisując się na zajęcia język angielski Zielona Góra w prowadzonej przez nas placówce stajesz się częścią większej społeczności, która dąży do samorozwoju i dzięki własnej pracy a także wspólnemu wysiłkowi wkładanemu we wszystkie wspólne spotkania, rozwój dostrzega się niezwykle szybko. Najlepszy pretendent do nauki angielski Zielona Góra w naszej szkole to kobieta/mężczyzna w przedziale wiekowym od pięciu lat wzwyż. I tak de fakto to jedyne wymagania aby dostać się na prowadzone przez naszą szkołę szkolenia a także kursy.

 

Inne warunki to chęć przyswojenia języka angielskiego, poparta bardzo dużą determinacją, chęcią poświęcenia czasu na rzecz samokształcenia oraz nastawienie na stałe zwiększanie swoich kwalifikacji. Dla już zdecydowanych na początek nauki język angielski Zielona Góra|Bytom bardzo atrakcyjne warunki.